Kredyt na spłatę innych zobowiązań.

Sytuacje w życiu bywają różne. Czasami potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki, pojawiają się inne problemy. Szukamy wtedy pomocy finansowej w różnych firmach. Pożyczamy gotówkę, aby nasza sytuacja wyszła na prostą.

Jeśli grozi nam pętla kredytowa i widzimy już pierwsze jej objawy, konsolidacja jest z pewnością wskazana. Skumulowana i niższa rata to początek drogi do wyjścia z długów. 

Firm oferujących pomoc gotówkową jest wiele. Co jeśli jednak nie radzimy sobie dalej i wpadamy w pętlę pożyczania?

Wpisują nas do baz przez zaleganie ze spłatą. Zaczynają się telefony, wiadomości a my nie mamy możliwości spłaty zaległości. Banki odmawiają nam pomocy.

Jest jednak możliwość wyjścia z kłopotów finansowych. Firmy oddłużeniowe mogą coś zaradzić.

Jeśli mamy zamiar starać się o kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek, to banki na pewno pobiorą raport z BIK na Twój temat. Będzie więc widoczne, że wystąpił problem ze spłatą, przez co spotkamy się z odmową udzielenia kredytu. 

Nasza firma przedstawia Twoją historię kredytową w inny sposób. Mimo tego , że są opóźnienia  na produktach pozabankowych. Współpracując z nami zdolność kredytowa bdzie liczona bez widocznych chwilówek. Co za tym idzie, wprowadzamy Cię na innych warunkach. Wtedy jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że otrzymamy kredyt na spłatę innych zobowiązań.

Posiadając opóźnienia na kredytach bankowych możesz korzystać z innej pomocy. Istnieją fundusze, które mogą udzielić kredytu. W celu otrzymania finansowania z fundusz wymagana będzie druga osoba, która będzie świadczyć swoją dobrą historią spłacania. Pomoże Ci ona również w płaceniu raty, jeśli w którymś miesiącu zaskoczą Cie nagłe wydatki gospodarstwa domowego. 

Nie bój się zapytać rodzine lub znajomych o pomoc. Pomoc bliskich jest nieoceniona.

Wypełnij formularz TUTAJ !

Skontaktujemy się niezwłocznie, aby pomóc Ci wyjść z trudnej sytuacji.

Pozdrawiamy,

Zespół Bookfinanse