Oddłużanie krok po kroku!

Pandemia dużo zmieniła w bankowości. Przez niepewność jaką spowodowała banki „przykręciły śrubę” na nowe kredyty gotówkowe.Wraz z cofającą się pandemią, sytuacja zaczęła poprawiać się.

Sytuacja wymusiła również na nas zmianę w sposobie oddłużania naszych klientów. Dostosowaliśmy go do obecnie panujących trendów, tak aby nasi Klienci czuli się bezpieczniej.

Zgłaszając się do nas otrzymujesz kompleksową pomoc w spłacie chwilówek. Na samym początku analizujemy Twój raport BIK oraz dochody. Jeśli Twoja zdolność pozwala na skonsolidowanie wszystkich Twoich zobowiązań to przystępujemy do działania.

P.S Pamiętaj, że każda instytucja finansowa inaczej wylicza zdolność, a my jako specjaliści znamy większość procedur.

Etapy w oddłużaniu

  • Pierwszym etapem po analizie Twojej zdolności jest spłata chwilówek. Współpracujemy z firmami zajmującymi się spłacaniem chwilówek oraz kredytów pozabankowych. Warunki są ustalane indywidualnie na zasadach podobnych do bankowych. 
  • Drugim krokiem jest usunięcie zapytań, które nie doprowadziły do zawarcia umów kredytowych. 
  • Trzecim krokiem jest podjęcie się usunięcia niepotrzebnych wpisów o kredytach pozabankowych. 
  • Ostatnim, czwartym etapem jest wnioskowanie do banku w celu konsolidacji kredytów oraz spłaty zobowiązania zaciągniętego na poczet spłaty chwilówek.

Proces oczywiście jest nieco bardziej skomplikowany niż ten wyżej opisany, ponieważ każda sprawa jest inna. 

Nadrzędnym zadaniem naszej firmy jest pomoc w pozbyciu się kredytów pozabankowych i doprowadzenie do sytuacji w której, Klient może płacić raty pozwalające mu na godne życie.