Upadłość konsumencka

upadlosc

Upadłość konsumencka jest rozwiązaniem przeznaczonym dla osób, które nie radzą z zadłużeniem. Upadłość jest to dobrowolne poddanie się egzekucji. W zamian za to klient może uzyskać częściowe umorzenie długu. Jeśli w skład upadłości zostanie włączona nieruchomość, syndyk musi zapewnić środki na wynajem mieszkania na czas 24 miesięcy.

Pomoc na spłatę zobowiązań

pomoc na splate

Masz wiele zobowiązań i miesięczna kwota rat przekracza Twoje dochody ? lub wiesz ze kolejny miesiąc będzie  jeszcze gorszy ? . Nie masz pomysłu na to jak wyjść z pętli zadłużenia( link do bloga ). Próbowałeś samodzielnie pozyskać kredyt z banku, ale Twój wniosek kredytowy został odrzucony. Doradcy BookFinanse.pl. Pomogą nie tylko przygotować wniosek ale i poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z instytucją finansowa.!

Konsolidacja Chwilówek

konsolidacja chwilowek

Spłata chwilówek jest coraz trudniejsza? Brakuje Ci pieniędzy do kolejnej wypłaty ? Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej ? Być może masz już dość i chciałbyś to zmienić. Nie czekaj , zmień to ! Odezwij się do nas, a my Ci pomożemy. ZOBACZ JAK !