Trudny kredyt

 

Sytuacja związana z trudnym kredytem pojawia się w momencie kiedy nie możemy dostać finansowania w oddziale banku. Wiążę się to z szeregiem różnych rzeczy, na które wpływa ostateczna decyzja o odmowie. W przypadku takiego rozstrzygnięcia sprawy, najlepiej udać się do specjalisty, aby mógł on dokładnie przeanalizować sytuację.

 

Firma Bookfinanse swoją analizę opiera przede wszystkim na dokumencie pobranym z Biura informacji kredytowej. Jest to tak zwany raport BIK. Dzięki niemu będziemy w stanie określić kolejne kroki działania w celu uzyskania kredytu. Po przeprowadzeniu wywiadu z klientem, ustalamy powód odmowy i wybieramy bank. Skupiamy się przede wszystkim na finansowaniu bankowym, dlatego tak ważne jest, aby zobowiązania będące w raporcie BIK, były regulowane na bierząco.

 

Czasami pojawia się sytuacja, gdzie sprawa zaczyna być bardzo trudna. Jednak nasi specjaliści, dzięki współpracy z wieloma bankami są w stanie pokonać nawet największe przeciwności losu. Najważniejsze natomiast jest w tym wszystkim to, aby spłata kredytów była terminowa. Bankom najbardziej zależy na rzetelności klienta, a tą poznają właśnie po raporcie BIK.

 

Podczas rozmowy z ekspertem z firmy Bookfinanse, masz możliwość zapoznania się z dostępnymi metodami oraz możliwościami finansowania. Wspólnie możecie dobrać tą, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 

Firma Bookfinanse zajmuje się pomocą w trudnych kredytach od początku do końca. Prowadzimy cały proces, informujemy o podjętych krokach oraz pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów.

 

Pamiętaj ! Jesteś niezbędnym ogniwem w procesie kredytowym, dlatego współpraca jest bardzo ważna.

 

Nie czekaj i skontaktuj się z nami !

Wypełnij formularz

Nie czekaj, skontaktuj się z nami !

Visual Concept

CO ZYSKUJESZ ? 

 

Bezpieczeństwo budżetu domowego .

 

Kredyt do 144 miesięcy.

 

Dodatkowa gotówka na cel dowolny – np. spłata rodziny, lub innego zobowiązania 

 

 

Rata wieloletnia zamiast tzw. 30 dniowych .