Czym jest kredyt oddłużeniowy – Bookfinanse?

Jest to specyficzna forma pożyczki udzielana na spłatę dotychczasowych zobowiązań. Dzięki temu mamy jedna mniejszą ratę. Kolejną zaletą jest posiadanie jednego wierzyciela. Jest to istotne w momencie negocjowania warunków spłaty kredytu.

Kredyt oddłużeniowy zazwyczaj wiąże się z większymi kosztami niż pożyczka bankowa oraz często wymagane są dodatkowe zabezpieczenia. Mogą być nimi poręczyciele lub nierochomość.

Kredyt oddłużeniowy jest bardzo podobny do kredytu konsolidacyjnego. Osoby posiadające komornika, mogą otrzymać tak zwany „kredyty oddłużeniowe z zajęciami komorniczymi”. Takie rozwiązanie może posiadać również znamiona kredytu konsolidacyjnego. Bardzo często stosuje się wymienną nazwę – pożyczka oddłużeniowa.

Kto może otrzymać kredyt oddłużeniowy?

Pożyczki oddłużeniowe przeznaczone są jak sama nazwa wskazuje dla osób zadłużonych. Często mających problemy ze spłatą obecnych rat. Jest to alternatywa dla dłużnika, któremu bank odmówił pożyczki. Jeśli dotyczy to również Ciebie, powinieneś zainteresować się bardziej tematyką oddłużania. Obszernie opisujemy ją na naszej stronie https://bookfinanse.pl/blog-finansowy/

W celu zakwalifikowania się na rozwiązania oddłużeniowe musisz posiadać stałe źródło dochodu, wystarczające do regulowania przyszłych rat.

Pamiętaj, że możesz również otrzymać kredyt oddłużeniowy ze złym bikiem.

Jakie warunki trzeba spełniać, do otrzymania kredytu oddłużeniowego z Bookfinanse?

Oddłużenie polega na wyciągnięciu dłużnika z kłopotów z niezapłaconymi ratami. Abyś mógł dostać taki kredyt, będziemy badać Twoją zdolność kredytową, aby nie pogorszyć Twojej sytuacji. Oczywiście jednym z warunków otrzymania kredytu oddłużeniowego jest posiadanie zadłużenia nadającego się to spłaty tą formą kredytowania. Czasami okazuje się, że pomoc kredytem oddłużeniowym nie jest wystarczająca i trzeba skorzystać z innych form oddłużania

Jak uzyskać kredyt oddłużeniowy?

Przede wszystkim należy złożyć wniosek w firmie, skontaktować się z doradcą i postępować zgodnie z wytycznymi. Po kompleksowej analizie, doradca poinformuje, jak wyjść z zadłużenia.

Jakie dokumenty przygotować?

Do wstępnej analizy potrzebne będzie:

  1. Wniosek złożony przez stronę https://bookfinanse.pl
  2. Dostarczenie dokumentów finansowych
  3. Dostarczenie dokumentów potwierdzających salda zadłużenia
  4. Inne dokumenty wymagane po kontakcie z doradcą.

Zalety kredytu oddłużeniowego

Pożyczka oddłużeniowa uwzględnia aktualną ocenę sytuacji finansowej.Dopasowana jest do Twoich potrzeb i możliwości spłaty. To okazuje się kluczowe przede wszystkim dla tych osób, które borykają się z płaceniem rat. Kredyt oddłużeniowy może pomóc w pozbyciu się problemów finansowych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i dołączenia do zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, wypełniając formularz online, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc: https://bookfinanse.pl/kontakt/