kredyt konsolidacyjny

Kredyt oddłużeniowy

Kredyt oddłużeniowy jest finansowaniem pozwalającym płacić jedną dogodną ratę a nie wiele w różnych terminach. Dostosowuje również wysokość tej raty do naszych zarobków, tak abyśmy mogli płacić ratę i spokojnie żyć.

Charakterystyką takie kredytu jest to, że otrzymujemy go w jednej instytucji finansowej. 

Przeznaczony jest on dla osób z zaległościami na kredytach pozabankowych lub bankowych nie przekraczających 60 dni.

Niektórzy mylnie mylą kredyt oddłużeniowy z kredytem na spłatę chwilówek. Kredyt oddłużeniowy to finalna usługa, dzięki której nie mamy żadnych zaległości pozabankowych jak i bankowych. Zaległościami pozabankowymi mogą być opłaty za telefon, prąd, czynsz. 

 

Wypełnij formularz
  Rozwiązanie jest kierowane do osób, które mają problemy z regularnym opłacaniem rat kredytów, chwilówek lub innych zobowiązań. Do otrzymania takiego kredytu należy przygotować odpowiednie dokumenty w celu analizy przez doradcę firmy Bookfinanse:

  -dokumenty osobowe

  -przedstawienie dokumentu poświadczającego wysokość zarobków oraz okres zatrudnienia

  -aktualny raport BIK w celu weryfikacji dłużnika

  Po analizie sytuacji, określamy jakie zobowiązania zostaną spłacone oraz jak będzie wysokość raty nowego kredytu.

  Kredyt oddłużeniowy to szansa na spłatę zaległości i wyjście z długów. Jednak korzystanie z tego typu rozwiązań, powinna poprzedzić dokładna analiza i ocena możliwości spłaty nowego zobowiązania w terminie.

  Podpisanie umowy zaciągającej nowe zobowiązanie w sytuacji jeśli wiadomo, że problemy ze spłatą mogą pojawić się ponownie, pociąga za sobą ryzyko egzekucji komorniczej. W takim przypadku lepiej poszukać innego rozwiązania na spłatę zaległości np. pożyczki u osób najbliższych.