Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pośrednictwa kredytowego. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom dostępu do najkorzystniejszego finansowania bankowego. W ramach naszej oferty dostępny jest m.in. kredyt gotówkowy.

Czym jest kredyt gotówkowy w Bookfinanse?

Kredyt gotówkowy to jeden z najbardziej popularnych produktów finansowych, dzięki któremu uzyskasz potrzebną gotówki na dowolny cel. Następnie Ty decydujesz, na co ją wydasz. Dzięki niej możesz m.in. zrobić remont mieszkania, wyjechać na wakacje lub sfinansować wesele. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia finansowego na nagłe wydatki czy chcesz zrealizować swoje plany, kredyt gotówkowy jest wygodnym i prostym rozwiązaniem.

Pożyczka gotówkowa udzielana jest przez instytucje finansowe w formie środków pieniężnych przekazywanych na wskazany rachunek lub gotówkowo w kasie.

Na czym polega kredyt gotówkowy?

Umowa kredytowa zawierana jest miedzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą (przy współpracy z nami jest to Bank) na podstawie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Do ustawy o kredycie konsumencki została dołączona ustawa antylichwiarska, która również musi być przestrzegana przez instytucje finansowe. Procedura uzyskania kredytu gotówkowego jest stosunkowo prosta. Sprowadza się do okazania przez kredytobiorcę zaświadczenia o wysokości zarobków oraz informacji o ewentualnych zadłużeniach.

Nieodłącznym elementem umowy kredytowej jest harmonogram spłat, który określa terminy i wysokość rat. Spłata kredytu odbywa się zwykle w formie równych comiesięcznych rat. Im więcej rat, tym ich wysokość jest niższa, ale jednocześnie koszty kredytu mogą być wyższe.

Pamiętaj, że niespłacanie kredytu ma poważne konsekwencje. W pierwszej kolejności otrzymasz wezwania do zapłaty od pożyczkodawcy. Jeżeli nadal nie opłacisz zaległych rat, możliwe jest wypowiedzenie umowy kredytowej oraz egzekucja należności. Ponadto, z nieterminową spłatą kredytu gotówkowego wiąże się także wpis do Biura Informacji Kredytowej (BIK) oraz Biura Informacji Gospodarczej (BIG), co utrudni Ci zaciąganie zobowiązań w przyszłości.

Jakie są zalety kredytu gotówkowego?

  1. Dowolny cel: Nie musisz informować pożyczkodawcy, na co zamierzasz wydać otrzymane pieniądze.
  2. Prosty proces sprawdzania zdolności kredytowej: Procedura oceny zdolności kredytowej jest stosunkowo bezproblemowa.
  3. Szybka decyzja kredytowa i wypłata środków: Proces uzyskania kredytu gotówkowego jest zazwyczaj szybki i wygodny. 
  4. Brak konieczności zabezpieczenia: Większość ofert kredytów gotówkowych nie wymaga żadnych zabezpieczeń.
  5. Łatwa dostępność: Na polskim rynku istnieje szeroka oferta kredytów gotówkowych, co daje możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty.
  6. Możliwość przeprowadzenia procesu bez wychodzenia z domu: Wiele instytucji finansowych oferuje możliwość załatwienia formalności i uzyskania kredytu gotówkowego online.
  7. Duża elastyczność: Kredyty gotówkowe oferują wiele opcji spłaty, a kredytobiorca może wybrać plan spłaty, który najlepiej odpowiada jego potrzebom i sytuacji finansowej.

Chcesz skorzystać z naszej pomocy?

Odkryj korzyści ze współpracy z Bookfinanse w poszukiwaniu idealnego kredytu gotówkowego! Czy szukasz taniego kredytu gotówkowego, który spełni Twoje finansowe potrzeby? Nie trać czasu na samodzielne przeglądanie setek propozycji , ponieważ jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz na naszej stronie: https://bookfinanse.pl/