kredyt na splate zadluzenia

Kredyt gotówkowy

Udzielany w gotówce przez instytucje finansowe – bankowe i pozabankowe, zazwyczaj na dowolny cel. Podstawową cechą kredytów gotówkowych jest udzielanie ich pod postacią środków pieniężnych. Dzisiaj, większość zawieranych kredytów wypłacana jest na rachunek bankowy, a niewielka ich część wypłacana w kasie banku.

Zalety kredytu gotówkowego

 • Uniwersalny charakter, ponieważ nie informujemy pożyczkodawcy na co wydamy pieniądze
 • Prosty proces sprawdzenia zdolności kredytowej
 • Decyzja kredytowa i wypłata kredytu jest w miarę szybko
 • Brak zabezpieczenia w większości dostępnych ofert
 • Duża oferta kredytowa na rynku Polskim
 • Możliwość procesu zdalnego 

Wypełnij formularz
  Umowa jest zawierana miedzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą (przy współpracy z nami jest to Bank) według zasad wskazanych w ustawie z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Procedura uzyskania kredytu gotówkowego jest stosunkowo prosta, sprowadza się do okazania przez kredytobiorcę zaświadczenia o wysokości zarobków oraz informacji o ewentualnych zadłużeniach.

  Nieodłącznym elementem umowy kredytu jest harmonogram, który określa spłacanie rat. Spłata kredytu następuje w ratach miesięcznych. Im więcej rat tym są one niższe, natomiast koszty kredytu wyższe.

  Niespłacanie kredytu wiąże się z konsekwencjami.

  Najpierw otrzymujemy wezwania do zapłaty. Kolejne to wypowiedzenie umowy kredytowej oraz egzekucja należności. Wraz z nieterminową spłatą będziemy mieć wpis w BIK oraz BIG co uniemożliwi nam dalsze zaciąganie kredytów.