Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w pośrednictwie kredytowym. Dostarczamy naszym klientom rozwiązań, dzięki którym są w stanie otrzymać finansowanie w banku, które zapewnia możliwość płacenia rynkowych rat kredytowych. Pożyczka inwestorska to jedno z nich!

Komu kierujemy nasza ofertę?

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą spłacić swoje obecne chwilówki, aby uzyskać kredyt bankowy. Rozumiemy, jak trudne może być wyjście z długu, dlatego nasza pożyczka inwestorska jest zaprojektowana tak, aby pomóc Ci w tym procesie. Nasze usługi są dostępne online i przez telefon, co umożliwia szybkie i wygodne rozwiązanie Twoich problemów finansowych. Cały proces jest przedstawiony na naszej stronie głównej https://bookfinanse.pl/.

Na czym polega pożyczka inwestorska z Bookfinanse?

Pożyczka inwestycyjna, która jest oferowana polega na połączeniu trudnych do spłacenia kredytów w jeden. Dodatkowym jej atutem są mniejsze niż w przypadku pożyczki bankowej wymagania co do jej otrzymania. Należy jednak pamiętać, że tak jak pożyczki bankowe, tak samo pożyczka inwestorka podlega regulacjom i spełnia wszystkie wymogi związane z ustawą antylichwiarską.

Jak wygląda procedura?

Zanim zdecydujesz się na pożyczkę inwestorską warto dowiedzieć się jak wygląda procedura. Jest ona inna niż w przypadku kredytu bankowego. Co ważne i stanowi to znaczącą różnicę, w bankach mamy podobny proces. W firmach pożyczkowych, każdy proces może być inny. Jednak ustawa o kredycie konsumenckim nakłada obowiązek na zbadanie określonych elementów.

Między innymi są to:

  1. Badanie zdolności kredytowej – opiera się na określeniu czy klient po otrzymaniu finansowania będzie w stanie regulować obecne raty.
  2. Badanie historii kredytowej – należy sprawdzić czy klient w momencie ubiegania się o kredyt reguluje swoje zobowiązania.

Każda z instytucji finansujących musi przeprowadzić wyżej wymienione czynności.

Do przeprowadzenia takich badań korzysta się z następujących dokumentów:

  1. Dokumenty dochodowe – tutaj można wyróżnić wiele dokumentów potwierdzających dochód, jednak najbardziej optymalnymi jest zaświadczenia oraz wpływy wynagrodzenia z ostatnich miesięcy
  2. Raport BIK – daje on najlepszy obraz tego, jak klient spłaca swoje zobowiązania. W raporcie BIK widać również inne kwestie, takie jak wpisy w KRD. W celu pogłębienia analizy można również zbadać te bazy.

Co dalej?

Po pozytywnej ocenie zdolności i historii kredytowej, oceniamy czy klient posiada możliwości do regulowania zobowiązania. Jeśli wszystko jest w porządku, zapraszamy klienta na spotkanie.

Przed spotkaniem klient otrzymuje wszystkie warunki, tak aby mógł się z nimi zapoznać i przemyśleć. Oferta jest ważna 7 dni od wydania wstępnej decyzji.

Jeśli akceptujesz warunki, podpisujesz umowę i nie martwisz się zadłużeniem, które nie dawało Ci spokoju.

Okres spłaty pożyczki

Okres jest ustalany indywidualnie i zależy od sytuacji w jakiej się znajdujesz. Spłata pożyczki jest jednorazowa na koniec kredytowania. Przez cały okres trwania pożyczki nie płacisz rat. Niektóre firmy preferują spłatę ratalną, jednak nie jest to najbardziej popularna forma.

Czas oczekiwania na decyzję

Minimalny czas oczekiwania na decyzję pożyczki inwestorskiej to pare minut po dosłaniu wymaganych dokumentów. W zależności od Twojej sytuacji, osoba analizująca Twoją sprawę może poprosić o dosłanie dodatkowych dokumentów. Jeśli je doślesz, prawdopodobnie otrzymasz odpowiedź, tego samego dnia.

Firma, z którą współpracujemy działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), co gwarantuje, że nasze usługi są zgodne z najwyższymi standardami etycznymi i profesjonalnymi. Jesteśmy również zarejestrowani we wszystkich odpowiednich rejestrach, co potwierdza naszą wiarygodność i zaufanie, jakim cieszymy się wśród naszych klientów. Wszystkie informację możesz znaleść w polityce prywatności.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc. Pamiętaj, że z Pożyczką Inwestorską, Twoje finanse są w dobrych rękach!

Jako doświadczeni doradcy finansowi i kredytowi, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć swoje opcje i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Bez względu na to, czy potrzebujesz kredytu, pożyczki, czy po prostu chcesz porozmawiać o swoich finansach, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Skorzystaj z pożyczek inwestorskich, aby zdobyć potrzebne środki na rozwijanie swoich projektów i osiągnąć sukces!